02/04/2014

Mai problemy z oczami II

Category: Allgemein — admin @ 13:51

Drodzy czytelnicy!

Maja dostaje od dwóch tygodni tabletki obniżające ciśnienie krwi i jej samopoczucie bardzo się poprawiło! Jest bardziej aktywna i wylew do oka zniknął i się nie pojawia ponownie. Innymi słowy- leczenie przyniosło w końcu rezultaty!

Mieliśmy szczęście i udało nam się szybko znaleźć lekarza weterynarii, który posiada urządzenie do mierzenia ciśnienia krwi. Lekarz okazał się tak miły, że wypożyczył to urządzenie nam do domu, ponieważ badanie w lecznicy nie było z powodu stresu miarodajne.

Jak tylko zdobędziemy więcej informacji na temat tej choroby, symptomów oraz metod jej leczenia, postaramy się stworzyć nową stronę, opisującą ten temat.

To może jednak troche potrwać, ponieważ pojawił się u nas nowy członek rodziny-nasz kolejny syn. Pomiędzy zmienianiem pieluch, karmieniem i zabawianiem starszaka pozostaje niewiele czasu do blogowania. Prosimy więc o cierpliwość!

 

Pozdrowienie z Oberpfalz!!

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. | TrackBack URI

Dodaj komentarz

XHTML ( You can use these tags):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> .