11/26/2016

Niewydolność nerek u kota i terapia SUC

Category: chory kot,niewydolność nerek — admin @ 12:19

Witajcie drodzy czytelnicy,

Jak już wiele razy pisałam, nasz Baks cierpi na niewydolność nerek.

img_38371Ponadto jego wątroba sprawia również problemy i na wysokie ciśnienie dostaje już od dłuższego czasu odpowiednie lekarstwa.

Baks jest również na diecie, dostaje Royal Canin Renal i specjalny dodatek do jedzenia (Impaktine).

W sumie udało nam sie go ustabilizować. Jednak jego ciagła utrata na wadze bardzo nas martwi.

Chcieliśmy nie poddawać się bez walki i spróbować jeszcze w jakiś sposób mu pomóc. Po rozmowie z wieloma weterynarzami, nasza uwagę zwróciła firma Heel i jej specjalna terapia dla kotów z niewydolnością nerek. Po rozmowie z firmą, zamówiłam   4 komponenty. C (coenzyme compositum), U (Ubichinon compositum), S (Solidago compositum) und Hepar compositum.

Muszę przyznać, ze podeszłam do sprawy trochę z mieszanymi uczuciami. Niezbyt wierzę w homeopatię, dla mnie to troszkę jak Hokus Pokus. Ale teraz, po kilku dniach widzę niesamowitą przemiane. Moj 18 letni kot mniej spi, więcej je, stał sie znów bardziej uważny i nie spi już tak dużo. W tym momencie dostaje wszystkie komponenty terapii plus dodatkowy składnik mający na celu wspomożenie jego wątroby. Bardzo miło zaskoczyła mnie firma produkująca te leki, której doradztwo i pomoc jest bardzo profesjonalne. Mam nadzieje, że na tych lekach uda nam sie utrzymać Baksa jeszcze jakis czas w dobrym stanie i może uda nam sie go zachęcić do przybrania na wadze.

 

Z podrowieniami

img_38331

Kasia